Jakie inne leki mogą usmierzyć mój ból?

Od 6 lat cierpię na silne bóle podbrzusza. Parę dni temu chirurg wykrył u mnie przepuklinę brzuszną. Mam ją zoperować za 4 m-ce. Dotychczas stosowałem dla uśmierzenia bólu narkotyczne plastry Melodyn 70. Z biegiem czasu moja tolerancja na nie gruntownie się zmieniła. Obecnie działają słabo wręcz wcale pomimo podwójnych dawek na krótsze okresy. Chciałbym zadać takie pytanie. Na wypadek gdyby przydała się mojemu lekarzowi mała podpowiedz. Jakie inne leki mogą pomóc mi w uśmierzeniu bólu? Proszę o odpowiedz. To bardzo ważne. Pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z anestezjologiem - specjalistą leczenia bólu.