Jakie jest postępowanie przy kostniaku?

Witam.Moje problemy zdrowotne zaczęły się w październiku były to drżenia i bol kończyn górnych i dolnych,dziwne zlote iskierki w polu widzenia .Zostałam skierowana do neurologa i odbyłam badanie eeg które nic niewykazalo oraz tk glowy w którym został wykryty obszar grubobeleczkowego utkania kostnego o wielkości 1.7 ×0.7 .Pod kontem neurologicznym wg.Pani doktor jest wszystko wporzadku.Ze zmianą o której piszę kazała udać mi się do ortopedy.Ortopeda poinformował mnie ze jest to kostniak i mam zwrócić się do neurochirurgia.Proszę o pomoc bo zaczynam się martwić tym wszystkim.Przecież kostniak to nowotwor.

Kostniak jest to nowotówr , ale łagodny i bardzo wolno rosnący .
Zlecam spokoje podejście do sprawy i wizytę u neurochirurga celem omówienia ewentualnego leczenia operacyjnego.