Jakie jest postępowanie w przypadku torbieli?

Witam, byłam u ginekologa. Nie mam okresu miesiąc, ginekolog powiedział ze to nie jest ciąża i mam małego torbiela. Od jakiegoś czasu bardzo przytyłam, i on powiedział ze to przez nadwage..Nie chce mi się w to wierzyć,o torbielu nic mi nie powiedział tylko ZE GO MAM. Jakieś rady co mam dalej zrobić? Może ktoś miał podobnie..

Szanowna Pani, jeśli jest to mała, bezobjawowa torbiel to nie wymaga leczenia, jedynie okresowej kontroli.