Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży w moim przypadku?

Witam. Byłam wczoraj u ginekologa. Więc tak wygląda pytanie. Miałam miesiączkę 12 maja i 7 czerwca. Stosunek odbyłam 18 i 19 maja oraz 15-17 czerwca. Czy mam szansę na ciążę.? Pytam ponieważ lekarz stwierdził że coś widać... A ja nie chcę być w ciąży... Help.

Lek. Paweł Szadkowski

Podane przez Panią dni stosunków mogły być dni płodnymi, więc szansa na ciążę istnieje.