Jakie jest prawdopodobieństwo wystąpienia guza mózgu?

Jakie jest prawdopodobieństwo wystąpienia guza mozgu (czeste dziwne bole glowy takie szarpniecia przeszywajace) przy dobrych badaniach TK glowy (pol roku temu) i MRI (4lata temu) czy w tak krótkim czasie goz mogl wyrosnac czy jest wykluczony ostatecznie? Żadnych urazow, konsultacja neurologiczna w normie

Witam!
W życiu nie ma (lub prawie nie ma) takich spraw, które można wykluczyć ostatecznie! Bóle głowy są tylko objawem, na tyle często występującym, że jego wartość diagnostyczna nie może być przeceniana! Proponuję zgłosić się do psychiatry lub psychologa, po ich ocenie podejmą odpowiednie działanie: leczenie niestabilności emocjonalnej. Prawdopodobnie zaproponują Panu odpowiednią formę psychoterapii, być może wzmocnioną lekami grupy SSRI.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.