Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę bez stosowania zabezpieczeń?

witam. od wrzesnia mam jakaś nie regularna miesiaczke. w sierpniu mialam 20 tak jak co miesiac we wrzesniu juz 18 a w tym miesiacu nie mam juz wcale.czekam i sie nie pojawia. współzyłam z chłopakiem od poczatku bez zabezpieczeń a tu nagle nie wiem co jest ale mam poranne wymioty bóle kręgosłupa ale rzadkie i te zapachy nie miłe..czy mam powód do nie pokoju?boję sie nawet wybrać do ginekologa...pomocy

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli współżyła Pani bez zabezpieczenia istnieje możliwości iż jest Pani w ciąży. Proponuję wykonać test ciążowy. Jeżeli wynik potwierdzi ciążę warto wtedy udać się do ginekologa.