Jakie jest prawdopodobieństwo, że mogło dojść do zapłodnienia?

Witam Serdecznie,
sama nie wiem, od czego zacząć, ale chyba zacznę od tego, że z dnia 16.07.2011 na 17.07.2011 kochałam się z chłopakiem, ostatnia moja miesiączka była 02.07.2011, z moich obliczeń wyszło, że są to dni płodne, a 17.07.2011 to dzień owulacyjny, a mój cykl trwa 30 dni. Kochaliśmy się długo, z wytryskiem do środka, jedynie jak z niego zsiadałam, to trochę wyleciało. Tak szczerze to nie wiem, czy mam się cieszyć...
PS
Proszę o odpowiedź, dziękuję i pozdrawiam!

Witaminy w ciąży

Lek. Magdalena Szymańska

Dzień dobry!

Szansa na zapłodnienie z tego co Pani pisze, jest duża.
Należy jednak pamiętać, że mimo dni płodnych podczas stosunku może nie dojść do zapłodnienia.

Myślę, że teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać.

Warto też przeprowadzić testy ciążowe. Testy paskowe wykonywane z moczu są najbardziej wiarygodne, kiedy wykonujemy je w dwa tygodnie od stosunku. Natomiast poziom beta HCG we krwi możemy oznaczyć już 7 dni po zbliżeniu.

Pozdrawiam!