Jakie jest prawdopodobieństwo, że spodziewam się dziecka?

Wiec tak, cykle mam dosyć regularne ponieważ jest to 28/9 dni. Kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia i skończył we mnie, 32 godziny po przyjęłam tabletkę ellaone, był to 15.07 trzy dni później pojawił się okres, taki jak zawsze, około 3 tygodni po znowu pojawił się okres czyli 13.08 również niczym nieróżniący się od poprzednich, trzy dni przed końcem okresu boli mnie podbrzusze oraz piersi, ból piersi nie jest jakiś znaczący ale mimo wszystko, ból podbrzusza natomiast był bardzo bolesny ale kiedyś, miałam bardzo podobny ból. Czy jest możliwość zajścia w ciąże ?

Lek. Paweł Szadkowski

Ryzyko zajścia w ciążę jest bardzo małe, dla pewności proszę wykonać test ciążowy.