Jakie jest prawdopodobieństwo, że zaszłam w ciążę po usunieciu się prezerwatywy?

Witam, w czwartek uprawiałam seks z moim chłopakiem, jednak prezerwatywa została w środku i wyszła dopiero po dwóch dniach ponieważ nie wiedziałam że tam jest. Dodam, że mój chłopak zawsze "kończy" na zewnątrz, jako dodatkowe zabezpieczenie. Czy istnieje więc możliwość zajścia w ciążę? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

Lek. Paweł Szadkowski

Trudno określić, jakie jest ryzyko ciąży w takim przypadku, nie wiedząc, jaki dzień cyklu Pani miała w tamtym czasie. Ryzyko oczywiście zawsze istnieje.