Jakie jest rokowanie przy moich badaniach?

Witam proszę o interpretacje wyników i ewentualne rokawanie , jakie powinno być zastosowane leczenie? Zrazikowy węzły czyste ER /2 / 80%. PR/3 / 100% HER2/1 / negative Ki67 / / 30%

Lek. Paweł Szadkowski

Obecność receptorów ER i PR, a brak receptorów HER2, jest uważane za dobry czynnik prognostyczny. Z tymi wynikami musi się jednak Pani udać do lekarza prowadzącego, gdyż dalsze leczenie zależy od wielu czynników, Pani stanu zdrowia, wcześniejszego leczenia, rozmiaru guza.