Jakie jest rokowanie u męża w tej sytuacji?

Mąż jest po witrektomii po odklejeniu siatkówki. Dziś był na kontroli po 21dniach. Siatkówka przywarła, jednak pojawiła się erozja. Lekarz zdjął szwy i założył soczewkę kontaktowa. Jakie jest rokowanie takiej sytuacji. Mąż nie widzi na to oko. Powinien wrócić do pracy. Następna kontrola za 14 dni.

niestety nie jestem w stanie tego stwierdzić, pytanie należy zadać lekarzowi prowadzącemu