Jakie jest ryzyko ciąży po stosunku bez wytrysku?

Witam, jakie jest ryzyko ciazy po jednorazowym stosunku bez wytrysku, ktory trwal ok. 5 minut, ktory odbyl sie przy drugiej tabletce antykoncepcyjnej - wszystkie poprzednie tabletki, jak i nastepne zazywane prawidlowo, bez wymiotow itp.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ochrona antykoncepcyjna jest zachowana od pierwszej przyjętej tabletki.