Jakie jest ryzyko przy takiej ciąży?

Witam Jestem w ciazy Ale nie bardzo rozumiem co się dzieje ponieważ na usg okazało się się że mam macice dwurozna i ciaza jest w prawym rogu póki co rozwija się prawidłowo ..idzie 8 tydzień. Ale okazało się że jestem w drugiej ciąży jednocześnie która ma 5 tygodni . Nie wiem o co chodzi jestem przerażona czy ja to w ogóle odniosę jakie jest ryzyko i co dalej .

szanowna Pani myślę że pytania należy kierować do ginekologa, który będzie w stanie rozwiać Pani wątpliwości