Jakie jest ryzyko wystąpienia Zespołu Downa u dziecka?

Witam, proszę o pomoc. Mam 25 lat jest to moja druga ciąża. W 13 tyg miałam robione usg genetyczne i wyniki dziecka to CRL 7,16 cm, NT 2,22 mm, BPD 2,41 cm, FL 1,26 cm, NB widoczna. Jakie wynosi u mnie ryzyko wystąpienia zespołu downa u dziecka? Z gory dziękuję za odpowiedź

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z ginekologiem - specjalistą badan prenatalnych.