Jakie jest ryzyko zajścia w ciążę dzień po okresie?

Uprawiałem sex z dziewczyna i spuściłem się w pochwie ale miałem gumkę lecz nie wyciągnąłem odrazu jakie jest prawdopodobieństwo ze może być w ciąży , dodam ze ma 18 lat i była dzień po okresie

Lek. Paweł Szadkowski

Zależnie od długości cykli Pana partnerki, mógł to być dzień płodny, lub nie. Proszę obliczyć dni płodne, co ułatwi określenie prawdopodobieństwa, oraz pomoże na przyszłość.