Jakie jest ryzyko zapłodnienia jeśli prezerwatywa została w partnerce?

Witam Jakie jest ryzyko zapłodnienia jeśli prezerwatywa została w partnerce Dodam iż prezerwatywa utknęła tylko zbiornikiem może tylko leciutko dalej nie doszedłem w prezerwatywie ponieważ stosunek się rozpoczynał dopiero trwał dopiero może z 2 minuty,Prezerwatywę można było szybko wyjąc,zsunęła się po włożeniu penisa do pochwy lecz nie była tam dłużej niż 5 sekund bo z partnerka zawsze sprawdzamy czy wszystko okej,penis był czysty ponieważ partnerka obmyła go przez zrobienie „loda” Mogę dodać również ze partnerka siedziała na mnie Proszę o szybka odpowiedz pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Ryzyko w opisanej sytuacji jest niewielkie. Nie podał Pan, czy partnerka miała wtedy dni płodne.