Jakie jest ryzyko zarażenia wirusem HIV podczas seksu oralnego bez zabezpieczenia?

Witam. Dziś odbyłem stosunek oralny z koleżanką która nie znam zbyt dobrze. Okazało się że trochę przygryzła mi wargę a na moim praciu na żołędzi są ślady zawarcia. Jakie w tym przypadku jest ryzyko zakażenia wirusem HIV?

Lek. Paweł Szadkowski

Ryzyko zawsze istnieje, ale zależy od rodzaju uszkodzeń. Jeśli to Pan otrzymywał seks oralny, zarówno dziewczyna musiałby mieć uszkodzenia w jamie ustnej, jak i błona śluzowa na penisie. Jest to mało prawdopodobne, ale możliwe.