Jakie jest ryzyko, że mogłam zajść w ciążę, stosując tabletki nieregularnie?

Błagam o pomoc biore tabletki Lesinelle ostatnie opakowanie zdazylo mi sie brac czasami nie regularnie najwiecej mialam 10-11 godzin opoznienia ale nigdy nie zapomnialam wziac zawsze uprawiamy seks w prezerwatywie prezerwatywa nigdy nie pękla moze sie zsuwala czasami ale niecalkowicie prosze mi pomoc czy ja moge byc w ciązy ?

Lek. Paweł Szadkowski

W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest bardzo małe. Proszę starać się stosować tabletki regularnie.