Jakie jeszcze badania wykonać u synka?

Mojemu 9 letniemu synowi spadaja Leukocyty i Neutrofile . W lutym mial odpowiednio 4 tys L(4.5-13.5) i 1.76 tys. N (1.5-8). W Marcu 3.65 L i 1.12 N a teraz ma juz tylko 3.43 L i 0.91 N . Hemoglobina 14 , Erytrocyty.4.93 , Plytki krwi 322 (150-400), Hematokryt 38%. Leukocyty pod mikroskopem wyszly wieloksztaltowo. USG brzucha ok , Mocz w porzadku , OB = 4 ( 1-7), glukoza 79. Dziecko czuje sie dobrze,nie goraczkuje choc co jakis czas zmaga sie z katarem ,zatkanym nosem i niedawno przez pare dni mial kaszel . Wszystkie wezly w normlanym rozmiarze namacalnie badane przez Pediatre. Jakie jeszcze badania wykonac ? Czy konieczna bedzie biopsja wezlow lub szpiku kostnego aby wykluczyc Chlonniaka ?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Nie są to drastyczne niskie wartości. Radziłbym skonsultować dziecko z hematologiem dziecięcym. Pozdrawiam.