Jakie leczenie nadżerki szyjki macicy u 20-latki?

Witam , lekarz ostatnio przy badaniu stwierdził mi nadżerkę i zrobił cytologie. Jestem młodą osobą i nie wiem na jaką metodę leczenia się zdecydować. Nie ukrywam, że chciałabym, aby było to jak najmniej bolesne. Dziekuje

Milena Lubowicz

Niekoniecznie nadżerkę należy od razu leczyć, zależy jaki będzie wynik cytologii. Proszę poczekać na wynik badania i wtedy porozmawiać ze swoim ginekologiem, które rozwiązanie jest dla Pani najlepsze.
Pozdrawiam