Jakie leczenie należy podjąć przy takim rezonansie?

Wynik badania MR kobieta 33l W badaniu MR stwierdza się: -Nierówny zarys blaszek granicznych trzonów Th 12-L3 z przepuklinami dotrzonowymi, -na poziomie L2/3 częściową dehydrytację i obniżenie wysokości krążka międzykręgowego, -na poziomie L4/5 dehydrytację i obniżenie wysokości krążka międzykręgowego z okrężną pjm zwężającą kanał kręgowy oraz obustronnie zamykającą otwory międzykręgowe oraz z wtórnymi zmianami zwyrodnieniowo-wytwórczymi w stawach międzykręgowych z uciskiem na korzenie międzykręgowe, -na poziomie L5/S1 dehydrytację i obniżenie krążka międzykręgowego z okrężną pjm zwężającą kanał kręgowy w konflikcie z korzeniami nerwowymi S1, obustronnie zamykającą otwory międzykręgowe wraz z wtórnymi zmianami zwyrodnieniowo-wytwórczymi krawędzi trzonów kręgów i w stawach międzykręgowych z uciskiem na korzenie nerwowe, z nierównym zarysem blaszek granicznych oraz z przebudową okołoblaszkową typ II w skali Modicka, -pozostałe przestrzenie międzykręgowe objęte badaniem bez cech obecności pjm, -lordoza lędźwiowa zniesiona, -rdzeń kręgowy i stożek rdzenia o prawidłowej intensywności sygnału. Jakie należy podjąć leczenie, czy przysługuje mi renta, co oznaczają dla mnie te wyniki?

szanowna Pani, myślę że leczenie będzie operacyjne, na podstawie samego wyniku nie potrafię stwierdzić czy przysługuje Pani renta