Jakie leczenie psychiatryczne jest najbardziej skuteczne?

Czy wizyty u psychiatry w formie teleporad są tak samo skuteczne jak te odbywające się stacjonarnie? Ja będę miała teleporady u psychiatry, pierwsze dwie wizyty odbędą się stacjonarnie, a reszta już w formie teleporad, bo nie mam jak dojeżdżać
KOBIETA, 25 LAT 4 miesiące temu

Leczenie za pomoca teleporad w tak ważnych sprawach jak zdrowie emocjonalne uważam za nieporozumienie.

Pandemii już nie ma...

Pozdrawiam Noworocznie. JW 1/24