Jakie leki mogę brać przy zapaleniu mięśni miedzyżebrowych?

Jakie leki moge brac przy zapaleniu miesni miedzyzebrowych bola mnie juz 2dni z prawej strony pod lopatka i miesnie karku szyi. Bol jest przeszywajacy az dech zapiera podczas poruszania sie i przy oddechu . 2 tyg temu tez to mialam i dostalam diclac i sirdalud ale po 3 dniach zaczely bolec nie nerki wiec odstawilam leczenie . no i bol powrocil . jakie leki moge brac bez recepty i koniecznosci wizyty u lekarza

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Zalecałbym Paracetamol oraz niesteroidowe leki przeciwzapalne. Gdyby te dolegliwości utrzymywały się przez tydzień oraz ból by nie ustępował zalecałbym udanie się do ortopedy. Pozdrawiam.