Jakie leki na leczenie trądziku?

Witam! Prosze o poradą czy nie ma innych tabletek na trądzik od izoteku, jak czytam o tym leku to jestem przerazona mam 25 lat i boję się o to co będzie dalej .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Leków na trądzik jest wiele, jednak ostateczną decyzję podejmuje lekarza. Leczenie Izotekiem rzeczywiście jest obarczone wieloma działaniami niepożądanymi jednak nie zawsze tak się dzieje.

Oczywiście są inne leki, proszę udac się do dermatologa lublekarza medycyny estetycznej, po obejrzeniu stanu skóry, rodzaju krost lekarz dobierze terapię doustną, masci do smarowania na skórę oraz odpowiedie zabiegi: np. peeling medyczny.