Jakie leki na uspokojenie są skuteczne?

Jakie najskuteczniejsze leki na uspokojenie, które nie usypiają i szybko działają?

Witam! Wszystko należy dopasować do leczonego, jego wydolności fizycznej, charakteru zaburzeń, trybu życia, dotychczasowej historii choroby. Takich porad na odległość i "w ciemno" nie powinno się udzielać. Reakcja na każdy specyfik jest dość indywidualna. Pozdrawiam W. Łuczkowski.