Jakie leki należą do rozszerzenia oskrzeli w postaci inhalacji?

Dzień Dobry.Jakie leki należą do rozszerzenia oskrzeli w postaci inhalacji czy faktycznie są tylko dwa sterineb salamol i flixotide czy jeszcze inne,biorę 1 pulmicort i 2 lub 3 razy sterineb i nieczuję do końca że mam rozszerzone,co może być przyczyną,czy zmiana leku,czy zły inhalator.Inhalator był kupiony w tym roku w czerwcu marki medel family.Czy jak biorę pulmicort 2 ampułki to sól fizjologiczna cała ampułka.

Leków jest kilka: salbutamol , - ten lek ma krótki czas działania, formoterol, salmeterol - te leki mają długi czas działania. Leki te występuja pod różnymi nazwami handlowymi.