Jakie leki w domowej apteczce?

Jakie leki powinny znaleźć sie w apteczce w domu. Proszę tez o krótki opis kiedy je stosować.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Że względu na charakter naszego forum nie możemy podawać konkretnych nazw leków. Niemniej jednak w apteczce domowej powinny znajdować się leki tj. przeciwgoraczkowe ( paracetamol, metamizol), przeciwbólowe, na biegunkę (smecta, węgiel leczniczy, stopera).