Jakie leki zabrać ze sobą na wyjazd do Holandii dla osoby chorej na astmę oskrzelową?

Witam, za kilka dni wybieram się do pracy w Holandii. Byłam już tam wiec wiem jak lekarze służą pomocą. Pytanie odnośnie jakie leki warto zabrać ze sobą dla osoby która ma astmę oskrzelową. Polopiryna, ketonal uczula i prowadzi do wymiotów oraz problemów z oddychaniem. Głównie chodzi o leki na przeziębienie, grypę, angine, zapalenie płuc, biegunkę . U holenderskich lekarzy dwukrotnie dostałam leki po których wylądowałam w szpitalu, dlatego postanowiłam tym razem zaopatrzyć się. Pozdrawiam, Moni

osobie chorującej na astmę nie powinno podawać się aspiryny.
poza tym można wybierać leki na ogół stosowane, jeśli chodzi o przeziębienie z towarzyszącą gorączką, to leki na bazie paracetamolu.
Choroby takie jak angina i zapalenie płuc wymagają wizyty u lekarza, czasem nawet hospitalizacji.
przy biegunce należy pamiętać o odpowiednim nawodnieniu, elektolity mogą być pierwszym zastosowanym preparatem