Jakie mam szansę na zajście w ciążę i urodzenie zdrowego dziecka?

Witam! Mam 38 lat i zaczelismy teraz z mężem starania o drugie dziecko. Pierwsze urodziłam w wieku 26 lat mając zdrowa tarczyce. Od 4 lat lecze sie hormonalne biorac w tej chwili eurytroh 75 mg ponieważ wykryto o mnie schorzenie Hashimoto i objawy niedoczynności tarczycy. Jakie mam szansę na zajście w ciążę i urodzenie zdrowego dziecka biorac pod uwage moj wiek oraz chorobę? Ostatnie badania krwi miałam dobre tzn. Tsh 1,8 a ft3 i ft4 też w normie. Czy powinnam jeszcze wykonać jakieś dodatkowe badania?

Szanowna Pani, nie jestem w stanie odpowiedzieć na te pytania, tym bardziej na podstawie samego opisu