Jakie mamy szanse na naturalne poczęcie w tym wieku?

Witam mam 50 lat nie dawni wyszkam po raz drugi zamaz . Moj maz bardzi chcialby miec dziecki jest w wieku 45 lat. Chcialam zapytac jakie mamy szanse na naturalne poczecie. Czy powinnam wykonac jakies badania czy wspomoc sie jakimis witaminami obecnie miesiaczkuje regularnie wczesniej mialam przerwy 2-3 miesieczne. Dziekuje za odp

Szanowna Pani, należy wykonać badania hormonalne, m.in. TSH, LH i FSH. Proszę udać się do ginekologa