Jakie mogą być konsekwencje stosowania tego leku?

Witam Miesiąc temu byłam u ginekologa w Niemczech, z uwagi na nieznajomość niemieckiego, mój mąż tłumaczył. Lekarz przepisał mi na moje dolegliwości utrogest 200 mg. Zażywam ten lek od 26 dni doustnie jedną tabletkę dziennie, a dzisiaj, ponieważ źle sie czuję poprosiłam o przetłumaczenie ulotki i dowiedziałam się, że jest to lek dopochwowy. Jakie mogą być konsekwencje stosowania tego leku w taki sposób i czy należy przerwać go.

Szanowna Pani, na pewno należy przerwać spożywanie leku, który ma być stosowany dopochwowo. Niestety nie jestem w stanie przewidzieć konsekwencji, ponieważ nie spotkałem się z czymś takim wcześniej