Jakie mogą być konsekwencje ugryzienia kleszcza?

Witam. Zaczne od początku, w pazdzierniku 2016 i sierpniu 2017 ugryzły mnie kleszcze. Od października 2017 zaczęły się u mnie zaburzenia miesiączkowania, duże przybieranie na wadze, trwająca 2 miesiące biegunka, depresja i lęki. W styczniu zrobiłam test na boreliozę i wyszedł pozytywny bez żadnych wątpliwości. W tym momencie mam straszne bóle głowy( jakby ucisk z tyłu głowy, z przodu i z prawej strony) Bóle pojawiły się pod koniec stycznia i trwają do dzisiaj, codziennie. Miałam robione EEG głowy. Wynik: Zapis nieprawidłowy ze zmianami o charakterze napadowym z okolicy potyliczno-skroniowej. Lekarz stwierdził, że to migrena i dostałam antydepresanty. Zrobiłam też Rezonans magnetyczny głowy bez kontrastu. Wynik z tego co widzę ok, tylko niewielkie zgrubienia śluzówki zachyłka zębowego po prawej stronie. Głowa boli mnie nadal. Neurolog wysyła do zakaźnika a zakaźnik do neurologa. Proszę o pomoc co w tej sytuacji robić. Wynik rezonansu mogę przesłać meilowo. Dziękuję za każdą wskazówkę.

Lek. Paweł Szadkowski

Czy przeleczyła się Pani na boreliozę? Może warto mimo wszystko przyjąć odpowiednią antybiotykoterapię.
Ponato proszę dać trochę czasu lekom, początek ich działania może trwać do paru tygodni.