Jakie mogą być konsekwencje upadku?

Witam chciałem się zapytać 3 dni temu wujek się obalił i rozciął głowę przytomność stracił karetka wzieła go do szpitala ale wypisał się na własną odpowiedzialność tylko zszyli głowę czy może mu sie coś stać

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli nie ma u wujka żadnych objawów, pewnie doszło tylko do wstrząśnienia mózgu. Natomiast skoro nie była wykonana tomografia komputerowa, nie da się wykluczyć obecniści krwiaka. Jeśli pojawią się jakieś niepokojące objawy, należy udać się na sor lub wezwać pogotowie.
Ale oczywiście mogło dojść tylko i wyłącznie do rozcięcia głowy i wszystko jest w porządku.