Zapytaj lekarza

7 4 0 , 3 1 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jakie mogą być objawy cukrzycy?

Dobry wieczor. Jakie sa objawy cukrzycy ? Mierze co jakis czas i raz wynosil 80 raz 160 a dzis wyszedl 126. Czesto ostatnio czuje zmeczenie, gdyby nie obowiazki moglabym ciagle spac. Szybko popadam w hustawki nastroju z dobrego homoru bez powodu popadam w zly. Raczej aktywanie fizycznie czas spedzam.
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Jak zapobiec cukrzycy typu 1?

Cukrzyca wykrywana jest u coraz większej ilości osób. To obecnie choroba cywilizacyjna. Wyróżniamy kilka typów tego schorzenia. Czy wiesz, jak radzić sobie z cukrzycą typu 1? Sprawdź to.

Dzień dobry,

Warto aby Pani poszła do lekarza internisty i zrobiła badania.
Zaburzenia nastroju mogą mieć wiele przyczyn, zdrowie psychiczne jest związane ze zdrowiem fizycznym.
Może warto, aby skorzystała Pani z pomocy psychologicznej, proponuję konsultację u psychologa, ew psychiatry w celu wyjaśnienia przyczyn niestabilności nastroju.

Psycholog w trakcie 4-letniego szkolenia z psychoterapii psychoanalitycznej osób dorosłych.
0

Proszę oznaczyć krzywą cukrową czyli OGTT oraz poziom HbA1c. Wyniki pozwolą odpowiedzieć na pytanie czy ma Pani czy nie ma zaburzenia gospodarki węglowodanowej. Należy też zrobić podstawowe badania w tym oznaczenie poziomu hormonów tarczycy.
Przyczyną ciągłego zmęczenie i senności może też być depresja. W tym celu należy udać się na konsultację do psychiatry, który oceni czy jest powód do niepokoju i w razie potrzeby skieruje na odpowiednie leczenie.

Specjalista w dziedzinie neurologii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy