Jakie mogą być przyczyny fascykulacji mięśni?

Witam, mam 27 lat borykam sie od około ponad dwoch lat z fascykulacjami miesni, ogolnym oslabieniem i jakby wychodzeniem na calym ciele. Ciezko mi uprawiac jakis sport ze wzgledu na to oslabienie, wychodzenie jakby miesni. Badania krwii morfologii i glukozy sa bardzo dobre. Kinaza kreatynowa rowniez jest w normie . Czy to badanie kinazy kreatynowej moze wykluczyc jakies powazne choroby nerwowo miesniowe jak zanikowe boczne i inne ?

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się na wizytę do neurologa w celu dokładnego zbadania i ewentualnie poszerzenia diagnostyki.