Jakie mogą być przyczyny tego omdlenia?

Witam, jakiś czas temu zemdlalam bez wcześniejszych objawów, poprostu wstałam z sofy i po przejściu 3 m zemdlalam, po tym zaczęłam się źle czuć, boli mnie głowa, nudności, osłabienie, wypadało mi połowa włosów i mam dziwne uczucie jak wstaje to jak bym miała uderzenie gorąca twarz jest rozpalona jak bym miała gorączkę, jak si ę położę usiądę to przechodzi, mierzyłam sobie temp i mam jakby stany podgoraczkowe, co to może być? Dodam że miałam po omdleniu badania tk głowy, rezonans, Eeg głowy, u kardiologa echo serca i holter, wyniki badania krwi w porządku, badania nic nie wykazały, od czego to może być
KOBIETA, 34 LAT 11 miesięcy temu

Dzień dobry.

W opisanym przez Panią problemu zdrowotnego wskazana jest konsultacja u dobrego specjalisty Naturopata który podejdzie do problemu holistyczne.

Na wizytę proszę ze sobą zabrać wszelką dokumentację medyczną badania laboratoryjne oraz obrazowe, konsultacje innych specjalistów.

Pozdrawiam