Jakie mogę zrobić badania pod kątem nerwicy lękowej?

Jakie mogę zrobić badania pod kątem nerwicy lękowej? Cierpię na nią od jakiś 5 miesięcy z efektami razem dobrze a raz tak , że chce mi się ryczeć bo idzie zwariować. Badałam tarczycę i jest zdrowa. Biorę końską dawkę magnezu i suplementy z olei. Jakie jeszcze mogę zrobić, by na koniec mieć pewność że problem jednak tkwi w psychice?

Psychologia

Proszę się zgłosić do lekarza psychiatry, który z pewnością rozwieje wszystkie Pani wątpliwości i ewentualnie zaordynuje odpowiednie leki, a wtedy może Pani też rozpocząć psychoterapię.

Witam, lekarz psychiatra powinien udzielić Pani szczegółowych informacji na temat biologicznych uwarunkowąń podwyższonego poziomu lęku oraz dać skierowanie na niezbędne w takiej sytuacji badania. Gdyby ich wyniki nie uzasadniały Pani reakcji, zaordynuje też odpowiednie leki przeciwlękowe oraz skieruje na psychoterapię. którą w przypadku nerwicy lękowej zawsze warto podjąć poza farmakoterapią.Pozdrawiam