Jakie na rynku występują środki antykoncepcyjne?

CHCIAŁAM sie DOWIEDZIEC JAKIE NA DZIEŃ DZISIEJSZY SA SRODKI ANTYKONCEPCYJNE NIE MAM TU NA MYŚLI PREZERWATYWY ANI TABL. TYLKO ZELE GLOBULKI ITD DOKLADNIE CO NAZWY BYM PROSILA PODAC. WOGOLE SIE NIE ORIRNTUJE GDYZ DO TEJ PORY URZYWAM TYLKO TABLETKI

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ze względu na charakter naszego forum nie możemy podawać nazw handlowych. Polecam skorzystać ze stron internetowych aptek.