Jakie objawy u pacjenta mogą dawać zmiany demielinizacyjne podkorowo w płacie czołowym?

Jakie objawy u pacjenta mogą dawać zmiany demielinizacyjne podkorowo w płacie czołowym, w torebce zewnętrznej, wiencu promienistym i w sąsiedztwie rogu tylnego lewej komory bocznej? I czy są to typowe lokalizację dla SM?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wynik tego badania obrazowego należ skonsultować z neurologiem, ponieważ trzeba go odnieść do całości stanu klinicznego pacjenta. Pozdrawiam.