Jakie parametry w teście potrójnym są prawidłowe?

Jakie parametry w teście potrójnym są prawidłowe? Badanie robiłam w 16 tygodniu. Moje wyniki to: AFP - 18 IU/ml (norma 16 tydz = 28,75), B-HCG - 41284 mlU/ml (norma = 4720-80100 dla tyg 16-21), Estriol - 0.483 ng/ml (norma 16 tydz = 1,64) Według tego wszystko jest ponizej normy ...co to oznacza?Czy powinnam się martwić??

Szanowna Pani, wynik może wskazywać na zaburzenia rozwoju płodu. Wymagana jest konsultacja ginekologiczna