Jakie powinnam zastosować leczenie, by poczuć się lepiej?

Dzień dobry. Wraz ze zdiagnozowaniem jaskry uległo modyfikacji leczenie na depresję i bezsenność. Teraz stosuję Tritico 150 1x1, Ketrel 25 1x1, Depakine 500 3x1, Od 3 m-cy nie wysypiam się. Nie mogę zwiększyć Tritico ze względu na znaczne pobudzenie i zle samopoczucie. Próbowałam 1x2 Tritico i 1x2 Ketrel również nie pomaga. Jestem bardzo pobudzona, cały dzień boli mnie głowa, czuję się rozbita, cały czas zmęczona, odczuwam mdłości. Zastosowano lek Nasen pół tabletki. Przespałam cała noc ale przez dzień mdłości nabrały na siłę wraz z wyżej wymienionymi objawami. Większość dni spędzam w łóżku. Jestem rozdrażniona, nie mogę się skoncentrować. Płaczę. Zupelnie nie mam odporności psychicznej. Wydaje mi się, że oszaleję. Na depresję choruję od dziecka. Leczę ja kilkanaście lat. Więcej niż 3x mialam epizody depresyjne trwające po 8 m-cy, gdy nie wstawałam z łóżka. Proszę o pomoc. Jakie powinnam zastosować leczenie, by poczuć się lepiej i powrócić do normalnego funkcjonowania sprzed zdiagnozowania jaskry. Ten stan trwa od 3 m-cy.

Witam, powinna Pani być pod stałą opieką lekarza prowadzącego leczenie każde złe samopoczucie powinno być zgłaszane lekarzowi przy wizycie czy jako teleporada. Jeśli przez tak długi okres leczenia lekami nie przynoszą poprawy to uzgodnić z lekarzem czy nie zmienić leczenia.

Proszę również porozmawiać z lekarzem czy mogła by Pani spróbować spotkanie z psychologiem lub psychoterapeutą.

Warto z korzystać jeśli jest taka możliwość.

Pozdrawiam