Jakie powinny być prawidłowe wymiary ciała?

Talia: 64 cm, biodra: 80 cm, biust: 80 cm, wzrost: 163 cm, obwód uda: 47 cm.
ponad rok temu

Witam,

Zabrakło informacji o Twoim wieku i masie ciała.
Nie ma norm na: obwód ud, bioder i biustu, stąd nie jestem w stanie odnieść tych informacji do wartości referencyjnych.
Przy znajomości wieku, masy ciała i wzrostu możliwe jest określenie, czy wzajemna proporcja tych cech jest prawidłowa.

Pozdrawiam