Jakie produkty pomogą pozbyć się fluoru z organizmu?

Witam. Od kilku lat bola mnie stawy, reumatolog i ortopeda nic nie stwierdzili, czesto jestem oslabiony, od 2 lat zauwazylem pogorszenie pamieci, koncentracji i otepienie. Chociaż egzaminy zdaje a moje IQ wynosi 118. Bylem u lekarza i powiedziala, ze to moze byc spowodowane wszystko fluorem. Mam fluoroze zebow od kilku lat. Mam przyjmować Mg i S z cebuli poniewaz one wychwytuja fluor. Prosze o podanie produktów, ktore pozwola mi sie pozbyc fluoru z organizmu oraz o porady jak unikac fluoru.

Pogorszenie pamięci i koncentracji nie są objawami nadmiaru fluoru. Jeżeli rtg wykonane przez ortopedę nie wykazały zmian w kościach, trudno mówić o zatruciu fluorem. Może warto zbadać jego poziom? Pozdrawiam