Jakie produkty wprowadzić w diecie niemowlaka?

Witam, Mam pytanie odnośnie żywienia niemowlaka 8,5 miesiąca. Wiele w internacie podpowiedzi matek, ja jednak wolę fachową poradę. Chciałabym wprowadzić do diety swojego synka, czyli twaróg rozrobiony z jogurtem bądź śmietaną, jogurty dedykowane dzieciom od 6mc firmy nestle je od 2,5 miesiąca, niestety kaszki nie jestem w stanie mu wcisnąć. Czy mogę wprowadzić mu fi diety następujące produkty, czy muszę się wstrzymać? Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna

Dobry wieczór,
nie ma potrzeby zmuszać dziecka do jedzenia kaszki, szczególnie jeśli chętnie jada inne pokarmy uzupełniające. W tym wieku można podawać desery zawierające twarożek lub jogurt. Zachęcam do zapoznania się z informacjami na stronie www.1000dni.