Jakie przyczyny spóźniania się miesiączki?

witam w tamtym miesiącu mniałam miesiaczkie 18stego . tydzien przed strasznie bolało mnie podbrzusze i jajniki natomiast w tym miesiacu miesiączka mi sie spóznia ponad tydzien jakie mogą byc tego przyczyny i co mam robic ?

Małgorzata Panek

Brak miesiączki może wynikać z zaburzeń hormonalnych czy też ciąży. Proszę wykonać test ciążowy i udać się do ginekologa.
Pozdrawiam