Jakie rokowania są dla pacjenta z guzem złośliwym na miednicy?

Guz zlosliwy na tyle duzy że jest już na miednicy. Stosowane plastry z morfiną,waga pacjenta 45kg-jakie rokowania

Lek. Paweł Szadkowski

Na temat rokowanie musi Pani rozmawiać z lekarzem prowadzącym, gdyż nie podała Pani nawet, jaki to jest nowotwór. Podana waga wpływa oczywiście niekorzystnie na rokowanie.