Jakie ryzyko ciąży w przypadku stosunku przerywanego z prezerwatywą?

Dzień Dobry. Mam pytanie- Chodzi mi o antykoncepcje. Chcemy z partnerką stosować stosunek przerywany wraz z wcześniej "założoną" prezerwatywa i Gdy mężczyzna "czuję" że "dochodzi" nie kończy w partnerce tylko też poza nią. Jaki jest procent antykoncepcij jeżeli to wszystko stosuje się zgodnie. Czyli prezerwatywa stosunek przerywany. z góry Dziękuję. Pozdrawiam.

Milena Lubowicz

Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcyjną w związku z czym nie mogę się odnieść do jej skutecznści. Prezerwatywa daje około 97% skuteczności.
Pozdrawiam