Jakie są inne sposoby usunięcia pieprzyków bez znieczulenia miejscowego?

Witam ponownie, mialam kilka zabiegów z różnymi znieczuleniami i za kazdym razem reakcja mojego organizmu byla taka sama..dokladnie nie wiem czego uzywano, ale u dentysty po znieczuleniu też bylo ze mna źle. Może da sie to gdzieś sprawdzic? A wracajac do pieprzykow, to muszę je usunac, bo są w miejcach narazonych na uszkodzenia mechaniczne i dodatkowo sa juz dość duże, dlatego chciałbym dowiedzieć się czy istnieją inne sposoby wykonania zabiegu bez znieczulenia miejscowego. Pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę zgłosić przed zabiegiem co się działo po poprzednich znieczuleniach. Będzie on w stanie zaproponować Pani inne metody znieczulenia.