Jakie są konsekwencje nieregularnych ruchów gałek ocznych?

Jakie są konsekwencje nieregularnych ruchów gałek ocznych? To dla mnie bardzo ważne.
ponad rok temu

Lek. Katarzyna Szymanek

Witam!
Niestety pytanie jest zbyt mało precyzyjne, nie wiem o jakie nieregularne ruchy chodzi.

Może ma Pan/Pani na myśli oczopląs? Zasadniczo konsekwencjami w takich wypadkach może być złe widzenie, ale o wiele ważniejsza wydaje się diagnoza przyczyn i ewentualne ich leczenie.

Pozdrawiam serdecznie!