Jakie są możliwości leczenia tego raka płuc?

W m-cu sierpniu byłem operowany z powodu guza płuca lewego.W badaniu śródoperacyjnym stwierdzono raka niedrobnokomórkowego płuca lewego.Wykonano lobektomie górną lewą z limfadenektomią. Po operacji otrzymałem następujący wynik histopatologiczny:Adenocarcinoma G2 lobi superioris pulmonis sinistrii. pT2aN1MOL1VORO.Średnio zróżnicowany rak gruczołowy o utkaniu zrazikowym i tapetującym nacieka opłucną płucną.Mam 72 lata,jestem po zawale serca(2008r)oraz po wszczepieniu 4 stentów i rozrusznika(2013r).Moje pytanie brzmi: jaka będzie możliwość dalszego i sposoby leczenia oraz wyleczenia z tego raka.Nadmieniam,że wizytę do onkologa mam pod koniec października.Dziękuję za szybką odpowiedź,co może mię czekać w nabliższym czasie.

Dzień dobry,

w Pana przypadku najlepszym wyjściem będzie zadać pytanie na najbliszej wizycie u lekarza prowadzącego który zna Pana całą historię choroby.

Lekarz przy najbliszej wizycie porówna badania nie tylko z opisu który Pan przedstawił ale co najważniejsze dla oceny zmian zapozna się z płytką badania, przeprowadzi badanie podmiotowe i przediotowe które pozwolą na ocenę Pańskiego zdrowia.

Proszę pamietać, że jest jeszcze medycyna naturalna która w połączeniu z leczeniem farmakologicznym daje dobre rezultaty.

Pozdrawiam